Templates by BIGtheme NET

Çiftçiye Hizmet

Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifi yatırımlarını arttırdı

Antbirlik bünyesinde bulunan Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Yetiş Çiftçioğlu ve yönetimi 2017-2018 pamuk sezonuna yatırımlarla giriş yaptı. Kooperatif yönetimi; bölgede pamuk ekim alanı artınca sıkıntı çektikleri depo alanlarını 4 bin metre kare artırıp ara yolları asfalt döktürdü.

Başkan Şahin’den lojiktik destek
Antbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz ve Kooperatif Başkanı Yetiş Çiftçioğlu’nun girişimleriyle yapılan yeni depo alanı yapımında ve depolara ulaşan yolların asfaltlanmasına Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’de lojistik destek verdi.

Başkan Şahin çalışmaları inceledi
Aksu Sulama Kooperatifi de katkı sağladığı depo ve asfaltlama çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ekip, malzeme, araç desteği olarak lojistik imkan sağladığı çalışma alanında incelemelerde bulundu.

Antbirlik Aksu için önemli
Amaçlarının her alanda hizmet olduğuna değinen Başkan Şahin, bölgemiz çiftçilerine hizmet veren ve ürünlerini en iyi şartlarda pazarlayan Antbirlik ve Antalya Kooperatifine destek vermenin kendileri için görev olduğunu belirterek, “Antbirlik, Aksu için çok önemli” diye konuştu.

El birliği için teşekkür
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e, Antbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz ve Aksu Sulama Kooperatif Başkanına desteklerinden dolayı teşekkür eden Kooperatif Başkanı Yetiş Çiftçioğlu, “Bu hizmeti el birliği çiftçilerimizin hizmetine sunduk. Kooperatif olarak çiftçilerimizle birlikte büyümeye devem ediyoruz” dedi.