Templates by BIGtheme NET

Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi İhale İlanı

İLAN

İhale konusu : Mülkiyeti S.S. Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Antbirlik) ‘e ait Antalya ili Konyaaltı İlçesi Hurma Mahallesinde imar durumu konut alanı olan 12119 ada 2 Parselde kaim 14.109 m2 arsa üzerine; Yüklenici tarafından hazırlatılmış olan mimari projeye ve mimari projeye uygun olarak yapılacak uygulama projelerine göre, teknik şartnamede açıklanan tüm donanımlar dahil aşağıda belirtilen maddelere göre ihale edilecektir. Buna göre verilen tekliflerde b seçeneğine göre teklif veren firmalara öncelik verilecektir.
a) %’lik Paylaşım esasına göre kat karşılığı şeklinde inşaat yaptırılması, bunlara ait yapı kullanım izin belgelerinin alınarak kat mülkiyetlerinin tesis edilerek yaptırılan inşaatta İdare hissesine düşen kısmın yüklenici tarafından teslim edilmesi. (İsteklilerin a şıkkında yer alan şekilde teklif verilmesi tamamen kat karşılığı inşaat sözleşmesi hükümlerine göre gerçekleşecektir.)
b) %’lik Paylaşım esasına göre kat karşılığı şeklinde inşaat yaptırılması, bunlara ait yapı kullanım izin belgelerinin alınarak kat mülkiyetlerinin tesis edilerek yaptırılan inşaatta İdare hissesine düşen kısmın yüklenici tarafından satım garantisi verilmek şartı ile teklif verilmesi.

(İdarenin hissesine düşen gayrimenkullerin her biri için gerekli yetki belgesine sahip iki gayrimenkul değerleme kuruluşundan ve bölgede faaliyet gösteren üç emlakçıdan fiyat alınıp bu fiyatların altında olmamak kaydıyla istekli tarafından satılması taahhüt edilecektir. İstekli tarafından İdare hissesine düşen gayrimenkuller makul süre içerisinde satılmazsa gayrimenkullerin değerleri istekli tarafından İdareye ödenecektir.)

İhalenin
a)Yapılacağı yer : S.S. Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, Macun Mah. İsmail Ogan Cad. Antbirlik Sit.No:68 Aksu/ANTALYA,
b)Tarihi ve saati : 05.07.2021 PAZARTESİ günü saat 16.30 a kadar kapalı zarf teklif

İstekliler ihale dokümanını, S.S. Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği adresinden, 3.000,00 TL (Üç bin TL) ödeme dekontu karşılığında İhale Dokümanlarını dijital olarak alabileceklerdir. Ödeme dekontu ihale teklif dosyası ile birlikte sunulacaktır. Ödeme dekontu sunmayan isteklilerin teklifleri reddedilecektir.

Birliğimiz 2886 ve 4734 Sayılı yasalara tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta, uygun bedeli tespitte, kısım kısım yapmakta, dilediğine yapmakta veya iptal etmekte serbesttir.

Bu ihaleye ait şartname Genel Müdürlüğümüzden temin edilecektir.

TEL:0 242 426 21 43
FAX:0 242 426 21 47 / 426 29 19
WEB: www.antbirlik.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*