Templates by BIGtheme NET

Başkanlarımız

KURULDUĞUMUZ 1952 YILINDAN GÜNÜMÜZE KADAR ANTBİRLİK YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPAN İSİMLER

1- Dr. Asım OKUR……………………18.08.1952-25.05.1954

2- Mahmut KONUK………………….25.05.1954-07.12.1954

3-Cihat KADIGİL……………………..07.12.1954-04.01.1956

4-Mahmut KONUK…………………..11.02.1957-18.11.1957

5-Tahsin ACAR…………………………18.11.1957-03.10.1959

6- Aldemir KONUK…………………..03.10.1959-15.08.1960

7-  Dr. Asım OMUR…………………..15.08.1960-23.09.1961

8-  Cihat KADIGİL……………………23.09.1961-23.09.1962

9-  Remzi SÖNMEZ…………………..29.09.1962-12.09.1964

10-Ziya GİRGİN……………………….12.09.1964-18.10.1965

11-Mahmut KONUK………………….18.10.1965-04.07.1970

12-Celal SÖNMEZ…………………….04.07.1970-17.16.1973

13-Tevfik YAĞCI………………………17.16.1973-19.07.1974

14-Tevfik YAĞCI………………………22.07.1975-30.11.1976

15-Tayyar FETTAHOĞLU…………30.11.1976-08.03.1978

16-Nebi YILDIRIM…………………..08.03.1978-17.12.1979

17-Tahsin FETTAHOĞLU…………17.12.1979-08.11.1976

18-Murat NOYAN…………………….08.11.1980-04.11.1981

19-Hakkı KAŞIKÇI…………………..04.11.1981-09.04.1983

20-İbrahim KALAYCIOĞLU…….09.04.1983-28.04.1984

21-Yüksel SENİRLİOĞLU………..28.04.1984-27.06.1984

22-Mesut YILMAZ…………………..27.06.1984-01.08.1985

23-Mahmut KARA……………………01.08.1985-16.07.1987

24-Ramazan KOCABOYUN……..16.07.1987-11.11.1987

25-Murat NOYAN……………………11.11.1987-12.05.1988

26-Yüksel SENİRLİOĞLU……….12.05.1988-22.06.1990

27-Osman BALABAN……………..22.06.1990-26.09.1990

28-Yener ULUSOY…………………..26.09.1990-29.03.1991

29-Murat NOYAN…………………..29.03.1991-26.12.1991

30-Mehmet KIVRADIM………….26.12.1991-26.11.1992

31-Osman BALABAN…………….26.11.1992-07.12.1993

32-Mustafa YILDIZ…………………07.12.1993-16.12.1993

33-Sabri ÖZEN……………………….16.12.1994-05.12.1994

34-Osman BALABAN……………..05.01.1996-20.01.2000

35-Yaşar EMİRDAR………………..20.01.2000-24.05.2000

36-Osman BALABAN……………..24.05.2000-27.10.2004

 

37-Abdullah BALABAN…………..16.12.2004- 2016