Templates by BIGtheme NET

Hedef ve İlkelerimiz

* ANTBİRLİK olarak çalışanlarımızla birlikte, tarımda sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz

* Ülke tarımında, çiftçi ortaklarımızın nazarında ve üretim tesislerimizdeki kalitemizle güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

* Bu doğrultuda ortaklarımız için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

* Pamuk, zeytin, narenciye gibi bölgemizdeki ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da ortaklarımızın yanında olmak bizim en önemli görevimizdir.

* Yarattığımız kalitede, verdiğimiz hizmette, tercih ettiğimiz yatırım seçeneklerinde ve kamuoyu gözünde sahip olduğumuz güçlü, güvenilir imajımızı koruyarak, piyasada en iyi olmak vazgeçilmez ana hedefimizdir.

* Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir

* En önemli sermayemiz, çiftçi ortaklarımızdan aldığımız güç birliğimizdir.

* Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, seçtiğimiz yoldur.

* Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmektir.

* Faaliyetlerimizde ve yatırımlarımızda kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdir

* Türkiye ve dünya için çevre koruma bilinciyle davranarak bu bilinci yaymak görevimizdir

* Sermayenin tabana yayılmasına katkıda bulunmak, ortaklarımıza kendi-kendine yönetme yeteneği (katılımcılık) sağlamak, işgücüne istihdam imkanı yaratmak, gücümüzü aldığımız ortaklarımıza güç katmak tek hedefimizdir